Google Analytics Master (8.x-1.0-rc6) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: More
ru: Ещё

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Options
ru: Настройки

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: About
ru: Информация
