Google Analytics Master (8.x-1.0-rc6) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: About
th: เกี่ยวกับ
