Google Analytics Master (8.x-1.0-rc6) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: More
vi: Thêm

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: About
vi: Giới thiệu
