Google Analytics Master (8.x-1.0-rc7) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: More
az: Daha çox

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Options
az: Seçimlər

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: About
az: Haqqında
