Google Analytics Master (8.x-1.0-rc7) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: More
be: Болей

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Options
be: Налады

en: Configuration
be: Налады

en: About
be: Аб
