Google Analytics Master (8.x-1.0-rc7) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: More
gu: વધુ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: About
gu: વિશે
