Google Analytics Master (8.x-1.0-rc7) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: More
oc: Mai

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Options
oc: Opcions

en: Configuration
oc: Configuracion

en: About
oc: A prepaus
