Google Analytics Master (8.x-1.0-rc7) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: More
fa: بیشتر

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: About
fa: درباره
