Google Analytics Master (8.x-1.0-rc7) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: More
bg: още...

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Options
bg: Параметри

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта
