Google Analytics Master (8.x-1.0-rc7) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: More
ca: Més

en: Yes
ca: Sí

en: Options
ca: Opcions

en: Configuration
ca: Configuració

en: About
ca: Detalls
