Google Analytics Master (8.x-1.0-rc6) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: More
de: Weitere

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Options
de: Optionen

en: Configuration
de: Konfiguration

en: About
de: Über
