Google Analytics Master (8.x-1.0-rc7) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: More
gl: Máis

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Options
gl: Opcións

en: Configuration
gl: Configuración

en: About
gl: Información
