Google Analytics Master (8.x-1.0-rc7) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: More
he: עוד

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Options
he: אפשרויות

en: Configuration
he: הגדרות

en: About
he: אודות
