Google Analytics Master (8.x-1.0-rc7) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: More
ku: زیاتر

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: About
ku: دەربارە
