Google Analytics Master (8.x-1.0-rc3) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: More
lv: Vairāk

en: Statistics
lv: Statistika

en: Options
lv: Iespējas

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: About
lv: Par
