Google Analytics Master (8.x-1.0-rc7) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: More
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Configuration
mn: Тохиргоо
