Google Analytics Master (8.x-1.0-rc6) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: More
pt: Mais

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Options
pt: Opções

en: Configuration
pt: Configuração

en: About
pt: Sobre
