Google Analytics Master (8.x-1.0-rc7) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: More
uk: Ще

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Options
uk: Опції

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: About
uk: Про модуль
