GoogleMap Block (3.0.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Name
hi: नाम

en: Map
hi: नक्शा

en: About
hi: के बारे में
