GoogleMap Block (3.0.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Map
uk: Мапа

en: Address list
uk: Список адрес

en: About
uk: Про модуль

en: Location Name
uk: Назва місця

en: Map Height
uk: Висота карти

en: How to use
uk: Як користуватися

en: Google API key
uk: Ключ Google API
