GoogleMap Block (3.0.0) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: Name
fr: Nom

en: Map
fr: Carte

en: Add Location
fr: Ajouter un emplacement

en: Address list
fr: Liste d'adresses

en: About
fr: À propos

en: Map Height
fr: Hauteur de la carte

en: How to use
fr: Comment l'utiliser
