GoogleMap Block (3.0.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Name
hu: Név

en: Map
hu: Térkép

en: Address list
hu: Címlista

en: About
hu: Leírás

en: Map Height
hu: Térkép magassága

en: Google API key
hu: Google API kulcs

en: There are no items yet. Add an item.
hu: Még nincsenek elemek. Egy elem hozzáadása.
