GoogleMap Block (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Cancel
es: Cancelar

en: Edit
es: Editar

en: Name
es: Nombre

en: Map
es: Mapa

en: Address list
es: Lista de direcciones

en: Map Settings
es: Opciones de mapa
