GoogleMap Block (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Name
ta: பெயர்

en: Map
ta: வரைபடம்
