GoogleMap Block (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Map
pl: Mapa

en: Address list
pl: Lista adresów

en: Map Settings
pl: Ustawienia mapy

en: Map Height
pl: Wysokość mapy
