GoogleMap Block (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Name
be: Імя

en: Map
be: Мапа
