GoogleMap Block (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: Name
cs: Jméno

en: Map
cs: Mapa

en: Address list
cs: Seznam adres
