GoogleMap Block (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: Name
nl: Naam

en: Map
nl: Landkaart

en: Add Location
nl: Locatie toevoegen

en: Address list
nl: Adreslijst

en: Map Settings
nl: Kaartinstellingen

en: Map Height
nl: Kaarthoogte
