Google Maps Instances (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: updated
ar: التحديث

en: Edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: Add
ar: إضافة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
