Google Maps Instances (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: updated
ast: anováu

en: Edit
ast: Editar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Add
ast: Amestar
