Google Maps Instances (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: updated
bg: Актуализирано

en: Edit
bg: Редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Add
bg: Добави
