Google Maps Instances (8.x-1.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: updated
bn: আপডেটকৃত

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: Libraries
bn: লাইব্রেরী সমূহ
