Google Maps Instances (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་པ།

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Services
bo: ཞབས་ཞུ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
