Google Maps Instances (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: updated
ca: actualitzat

en: created
ca: creat

en: Edit
ca: Edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Add
ca: Afegeix

en: Services
ca: Serveis

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Geometry
ca: Geometria

en: Places
ca: Llocs
