Google Maps Instances (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: updated
cs: aktualizováno

en: Edit
cs: Upravit

en: Label
cs: Popisek

en: Add
cs: Přidat

en: Services
cs: Služby

en: Machine name
cs: Strojový název
