Google Maps Instances (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: updated
eo: ĝisdatigita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Add
eo: Aldonu
