Google Maps Instances (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: updated
es: actualizado

en: created
es: creado

en: Edit
es: Editar

en: Label
es: Etiqueta

en: Add
es: Agregar

en: Google Map
es: Mapa de Google

en: API key
es: Clave del API

en: Services
es: Servicios

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Libraries
es: Bibliotecas

en: Places
es: Lugares
