Google Maps Instances (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: updated
et: uuendatud

en: created
et: loodud

en: Edit
et: Muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Add
et: Lisa

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Libraries
et: Teegid
