Google Maps Instances (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: updated
eu: eguneratua

en: Edit
eu: Editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Add
eu: Gehitu

en: Services
eu: Zerbitzuak

en: Machine name
eu: Makinaren izena
