Google Maps Instances (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: updated
fi: päivitetty

en: created
fi: luotu

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: Add
fi: Lisää

en: Services
fi: Palvelut

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Libraries
fi: Kirjastot
