Google Maps Instances (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: updated
he: עודכן

en: Edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Add
he: הוספה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Libraries
he: ספריות
