Google Maps Instances (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: updated
hi: अद्यतन

en: created
hi: बनाया

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Label
hi: लेबल

en: Add
hi: जोड़ें

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: Libraries
hi: लाइब्रेरीज़
