Google Maps Instances (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: updated
hr: osvježeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Label
hr: Oznaka

en: Add
hr: Dodaj

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
