Google Maps Instances (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: updated
hu: frissült

en: created
hu: létrehozva

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Label
hu: Címke

en: Add
hu: Hozzáadás

en: API key
hu: API kulcs

en: Services
hu: Szolgáltatások

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Google Maps
hu: Google térképek

en: Libraries
hu: Könyvtárak

en: Places
hu: Helyek
