Google Maps Instances (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: updated
hy: թարմացում

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
