Google Maps Instances (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: updated
is: uppfært

en: created
is: stofnað

en: Edit
is: Breyta

en: Label
is: Merking

en: Add
is: Bæta við
