Google Maps Instances (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: updated
jv: wis diupdate

en: Edit
jv: Sunting

en: Label
jv: Judul

en: Add
jv: Tambah

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Libraries
jv: Pustaka
