Google Maps Instances (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Delete
km: លុប

en: updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: Add
km: បន្ថែម

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
