Google Maps Instances (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: updated
lv: labots

en: created
lv: izveidots

en: Edit
lv: Labot

en: Label
lv: Etiķete

en: Add
lv: Pievienot

en: API key
lv: API atslēga

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
