Google Maps Instances (8.x-1.0) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: updated
ml: പുതുക്കിയിരിക്കുന്നു

en: created
ml: സൃഷ്ടിച്ചു

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Label
ml: അടയാളം

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: Services
ml: സര്‍വിസുകള്‍
